חיפושדלג על חיפוש
נושאים נפוציםדלג על נושאים נפוצים
אזור כפתורי נושאים נפוצים
סוף אזור כפתורי נושאים נפוצים
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

צוות אקטואלי הסכמים משפטיים במשפחה

זה התחיל כששכחה את התור שנקבע לה לרופא, אז כולנו חשבנו שלמי מאיתנו זה לא קרה? זה המשיך לדלת שנשארה פתוחה כשיצאה לסידורים, אז כולנו חשבנו שלמי מאיתנו זה לא קרה? כשהגיע השלב בו הגז נשאר דולק כשהלכה לישון ונשרף הסיר שהפעיל את גלאי העשן אז כבר התחלנו לדאוג. משם ההתדרדרות החלה להיות מהירה, היא שכחה את הדרך חזרה הביתה מהקניון ולא זיהתה את השכנה שלה מאותה הקומה. האבחנה של הרופא הייתה ברורה "אלצהיימר"! רק אז הבנו שכנראה איחרנו את הרכבת – מאוחר מדי לערוך ייפויי כוח מתמשך, את הצוואה אותה רצינו אלף פעם לכתוב, גם אותה כבר לא ניתן יהיה לערוך".

 

ההרצאה תתמקד בייפוי הכוח המתמשך ובחשיבות עריכתו בכל גיל. בנוסף יוצגו מספר מקרים מהם ניתן ללמוד על חשיבות הסכמים משפחתיים בכל אחת מתחנות החיים.

 

עו"ד מיה קלין ועו"ד אורית מי-דן – צוות של עורכות דין, שפועלות בשיתוף פעולה ומשתמשות במגוון שיטות ליישוב סכסוכים בדרכי שלום. הקימו את ה"בית להסכמים משפחתיים" במטרה לאגד תחת קורת גג אחת את כל ההסכמים המשפטיים, שנועדו לשמור ולהגן על בני הבית גם ברגעים משמחים וגם בעתות משבר, באופן שיאפשר לשמור על יחסים מכבדים לאורך זמן. חרטו על דגלן "לתפור חליפה" שתתאים בדיוק למידותיה של כל משפחה, על מורכבויותיה, ולהנגיש את שירותיהן לכל אדם.

 

הרישום ללא עלות, מספר המשתתפים מוגבל על בסיס כל הקודם.

 

לנרשמים יישלח קישור להרצאה בזום במייל וב-SMS יום לפני קיום האירוע.

 

30 דקות לפני תחילת ההרצאה ייפתח הקישור בזום ושם תאושר כניסתכם לצפייה.

13/03/2023
10:30 - 11:30
זום
3/13/2023 10:30 3/13/2023 10:30 Asia/Jerusalem צוות אקטואלי הסכמים משפטיים במשפחה
זום
מארגן האירוע


לוח אירועיםדלג על לוח אירועים

לוח אירועים

עבור לתוכן העמוד