חיפושדלג על חיפוש
נושאים נפוציםדלג על נושאים נפוצים
אזור כפתורי נושאים נפוצים
סוף אזור כפתורי נושאים נפוצים
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

צוות אקטואלי - zoom על העולם - אבו דבאי- דרך המשי האיסלמית בין מזרח למערב

האמירות הגדולה ביותר במפרץ הפרסי, והמלכה האצילית הבלתי מעורערת שלהן. עיר הבירה שלה שוכנת בקצהו של אי בחופי המפרץ הפרסי, ובניגוד לדובאי הנוצצת והראוותנית, מקפידה לשמור על אריסטוקרטיות אצילית, מודעת היטב לעושרה ומעמדה. אחת הערים המרתקות בעולם, עם מבנים ארכיטקטוניים עוצרי נשימה: מסגד שייח זאייד, מוזיאון הלובר החדש, ארמון האומה, וגורדי שחקים בשלל צורות מיוחדות.

 

דובאי מפתחת נרטיב של סובלנות וגשר אסלאמי בין מזרח למערב. לאור אירועי הימים האחרונים, נשאל מה הסיכוי שלה להמשיך ולקיים שגרה זו. בהרצאה ניכנס גם אל עמקי המדבר בעיר השנייה בגודלה, אל עין, בה נגלה את העבר האמיתי של האמירויות, בין אפלג'ים עתיקים בני אלפי שנים לבין ארמונות עשויים בוץ הנראים כפאטה מורגנה. הפער בין ארמונות אלו לזהב של ארמונות אבו דאבי היום מספר את הסיפור כולו.

 

אסנת פולק -  מדריכת טיולים למגוון יעדים בעולם, מומחית לאמריקה הלטינית וחצי האי האיברי. התגוררה עם משפחתה חמש שנים בפנמה וחמש שנים בספרד. הייתה בעברה נספחת התרבות בשגרירות ישראל במדריד, אחראית פיתוח משאבים במכון וינגייט ועוד. נשואה ואם לחמישה ילדים, בעלת תואר שני בתולדות עם ישראל מטעם אוניברסיטת בר אילן, בוגרת קורס ניהול תרבות ואומנות מטעם לה"ב באוניברסיטת תל אביב והחלה בלימודי הדוקטורט. מאמינה שיש המון דרכים לטוס עם החלומות.

 

הרישום ללא עלות, מספר המשתתפים מוגבל על בסיס כל הקודם.

 

לנרשמים יישלח קישור להרצאה בזום במייל וב-SMS יום לפני קיום האירוע.

 

30 דקות לפני תחילת ההרצאה ייפתח הקישור בזום ושם תאושר כניסתכם לצפייה.

12/04/2022
10:30 - 11:30
זום
4/12/2022 10:30 4/12/2022 10:30 Asia/Jerusalem צוות אקטואלי - zoom על העולם - אבו דבאי- דרך המשי האיסלמית בין מזרח למערב
זום
מארגן האירוע


לוח אירועיםדלג על לוח אירועים

לוח אירועים

עבור לתוכן העמוד