חיפושדלג על חיפוש
נושאים נפוציםדלג על נושאים נפוצים
אזור כפתורי נושאים נפוצים
סוף אזור כפתורי נושאים נפוצים
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

צוות אקטואלי - זמן תרבות - כנר על הגג

כנר על הגג – המסע המרתק של טוביה החולב מהשטייטל לברודווי – מסע מוסיקלי סוחף אל הסודות הכמוסים של המיוזיקל המצליח ביותר בכל הזמנים.

 

השחקן והבמאי צביקי לוין יוצא עם הצופים למסע מחקרי מרתק בעקבות יצירתו של שלום עליכם "טוביה החולב", אשר נכתבה בפלך קייב בשנת 1895 והתגלגלה להיות אחת מן היצירות היהודיות המצליחות ביותר, אשר כבשה כל פסגה אפשרית של התרבות הפופולרית.

 

בהרצאה זו, תוך צפייה בקטעי ארכיון נדירים ותגליות מרתקות, נרד לשורש סוד הקסם של המרד הבין-דורי והמהפכה התרבותית, אשר יצרו את הקרקע הפורייה למסע המופלא של טוביה החולב מהשטייטל לברודוויי.

 

צביקי לוין – שחקן ובמאי תיאטרון, חוקר תרבות פופולרית ומרצה. בוגר לימודי משחק בבית הספר הגבוה לאומנויות הבמה בית צבי. עם סיום לימודי המשחק בבית צבי זכה במלגה מיוחדת ללימודי בימוי באקדמיה לאמנויות הבמה AHK באמסטרדם. לאורך שנות הקריירה המקצועית שלו הופיע באינספור הצגות ומחזות בתיאטראות המובילים בארץ. בשנת 2015 הוזמן על ידי המנהל האמנותי של בית צבי ארתור קוגן להצטרף לצוות המורים של בית הספר, שם הוא מעביר שיעורי מאסטר קלאס במחזמר זו השנה השישית ברציפות. בחמש השנים האחרונות כתב וביים בבית צבי ובתיאטרון הספרייה הצגות מוסיקליות אשר זכו להצלחה רבה. בימים אלה צביקי מגיש הרצאות רבות מול אלפי צופים ב-ZOOM ובאולמות רבים בכל רחבי הארץ.

 

הרישום ללא עלות, מספר המשתתפים מוגבל על בסיס כל הקודם.

 

לנרשמים יישלח קישור להרצאה בזום במייל וב-SMS יום לפני קיום האירוע.

 

30 דקות לפני תחילת ההרצאה ייפתח הקישור בזום ושם תאושר כניסתכם לצפייה.

15/03/2022
10:30 - 11:30
זום
3/15/2022 10:30 3/15/2022 10:30 Asia/Jerusalem צוות אקטואלי - זמן תרבות - כנר על הגג
זום
מארגן האירוע


לוח אירועיםדלג על לוח אירועים

לוח אירועים

עבור לתוכן העמוד