חיפושדלג על חיפוש
נושאים נפוציםדלג על נושאים נפוצים
אזור כפתורי נושאים נפוצים
סוף אזור כפתורי נושאים נפוצים
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

צוות אקטואלי - מורידות את הרעלה – על פמיניזם, אסלאם ומה שביניהם

האם אי פעם חשבת מה מסתתר מאחורי הרעלה? בשקט בשקט, על קצות הבהונות, מבלי שיבחינו, נגלה את הטאבו הכי גדול בעולם האסלאם – צניעותה של האישה. לאורכה של ההיסטוריה נשים מוסלמיות לעיתים הופלו ולעיתים הואדרו. בחברה הפטריאכלית מצאו את מקומן הנשים מתחת לחיג'אב, בחדרי חדרים בסתר, אך מעל לכל, נשים מוסלמיות החלו להרים ראש.

 

מעמד האישה באסלאם הוא נושא מרתק לכל מי שאי פעם חשב על זכויות וחובות, אישיות וחברתיות. בהרצאה נשמע על פמיניזם ועל חברה דתית אדוקה. ואיך כל זה משתלב? נגלה את עולמן של הנשים החזקות לא רק למראית עין.

 

מרכז "אחכי ערבי" – ידיעת השפה והכרת התרבות הנן גשר להכרת האחר, הבסיס לתקשורת נכונה ופתיחת עולם חדש בפני התלמידים עם שלל הזדמנויות אישיות ועסקיות כאחת. המרכז הוקם מתוך אותה מטרה בדיוק ומספק מגוון רחב של קורסים ברמות השונות של השפה המדוברת והספרותית, למתחילים ולמתקדמים, וכן שיעורי העשרה והרצאות בנושא אסלאם, תרבות, מנהגים ומסורות של בני ערב.

 

רועי סראג' גולן, הוא הבעלים של אִחְכִּי עַרַבִּי - המרכז ללימודי שפה ותרבות ערבית. חוקר, מרצה ומורה, אשר עוסק בשפה ובתרבות הערבית מעל 15 שנה. יוצא כוחות הביטחון. עובד עם משטרת ישראל וצה"ל, חברות גדולות במשק כמו שופרסל, סודה סטרים, אפל ועוד.

 

הרישום ללא עלות, מספר המשתתפים מוגבל על בסיס כל הקודם.

 

לנרשמים יישלח קישור להרצאה בזום במייל וב-SMS יום לפני קיום האירוע.

 

30 דקות לפני תחילת ההרצאה ייפתח הקישור בזום ושם תאושר כניסתכם לצפייה.

3/02/2022
10:30 - 11:30
זום
2/3/2022 10:30 2/3/2022 10:30 Asia/Jerusalem צוות אקטואלי - מורידות את הרעלה – על פמיניזם, אסלאם ומה שביניהם
זום
מארגן האירוע


לוח אירועיםדלג על לוח אירועים

לוח אירועים

עבור לתוכן העמוד