חיפושדלג על חיפוש
נושאים נפוציםדלג על נושאים נפוצים
אזור כפתורי נושאים נפוצים
סוף אזור כפתורי נושאים נפוצים
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

נחנכה כיכר "צוות" בראשון לציון

8/06/2022

בטקס מכובד שהתקיים בראשון לציון, נחנכה כיכר ״צוות״ בעיר, במיקום מרשים, בצמוד למוזיאון ״אגם״, במפגש הרחובות ״החלמונית״ ו״ישראל גלילי״, בסמוך לקרית הממשלה ובית משפט השלום.

 

בטקס השתתפו ראש עיריית ראשון לציון רז קינסטליך, ממלא מקומו מוטי עג׳מי, המשנה לראש העיר יוסי חממי, המשמש גם כיו״ר ועדת השמות וההנצחה העירונית, שאישרה את קריאת הכיכר על שם ארגון ״צוות״, ובכירים נוספים. את ״צוות״ ייצגו היו״ר מוטי בר דגן, המנכ״ל דן נדיב, יו״ר מחוז יהודה אילן דולפין, מנהל המחוז ראובן חמו, יו״ר סניף ראשון לציון יעקב סלע וחברי הסניף.

 


יו"ר סניף ראשון לציון לשעבר לורנס יצחק נושא דברים בטקס לחנוכת כיכר צוות בעיר

 

לורנס יצחק, אשר שימש למעלה מ-20 שנה כיו״ר סניף צוות בראשון לציון והרוח החיה מאחורי היוזמה לקריאת הכיכר על שם הארגון, אמר בהתרגשות בדברי ברכתו כי זהו יום חשוב ומשמעותי לעיר ראשון לציון ולארגון ״צוות״ כולו, יום בו העיר מביעה בדרך מכבדת וממלכתית את הוקרתה לגמלאי צה״ל, לרוח ההתנדבות המאפיינת את חברות וחברי ״צוות״, לתרומתם המתמשכת לחברה ולקהילה ברחבי המדינה בכלל ובעיר ראשון לציון בפרט. לורנס הודה לפרנסי העיר על שנרתמו ליוזמה והוציאו אותה לפועל באופן מושלם.

 

יו״ר ״צוות״ מוטי בר דגן נשא דברי ברכה חמים, הודה לכל העוסקים במלאכה והביע תקווה כי עוד ועוד ערים במדינה ינקטו פעולות דומות להעלות על נס את תרומתם של גמלאי צה״ל וארגון ״צוות״ לחברה בישראל.

לוח אירועיםדלג על לוח אירועים

לוח אירועים

עבור לתוכן העמוד