חיפושדלג על חיפוש
נושאים נפוציםדלג על נושאים נפוצים
אזור כפתורי נושאים נפוצים
סוף אזור כפתורי נושאים נפוצים
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

אלפי חברי "צוות" ציינו 60 שנה לארגון

בארוע נפלא שהתקיים במעמד נשיא המדינה, גדשו אלפים רבים מחברי ארגון "צוות" מכל הארץ את הלייב פארק בראשון לציון וחגגו 60 שנה להקמת הארגון
8/06/2022

אלפי חברות וחברי ״צוות״, ארגון גמלאי צה״ל, גדשו את ה״לייב פארק״ בראשון לציון בארוע נפלא לציון 60 שנה להקמת ״צוות״.

 

במעמד נשיא המדינה יצחק הרצוג ורעייתו מיכל, ראש אכ״א האלוף יניב עשור, מפקדי צה״ל וגיבורי ישראל בעבר, יו״ר ״צוות״ מוטי בר דגן, נשיא הכבוד של ״צוות״ ברוך לוי, ראשי ונציגי ארגונים ועמותות, ראשי סניפי ״צוות״, חברות וחברי הוועד המנהל, חברות וחברי אסיפת הנבחרים שהגיעו מכל רחבי הארץ, מי באופן עצמאי ומי בהסעות מאורגנות, ציין הארגון 60 להקמתו בארוע ממלכתי מכובד ומרגש, לאחר דחייה בת כשנתיים בעקבות מגבלות מגיפת הקורונה.

 

נשיא המדינה נשא דברי ברכה מרגשים וחשובים, הביע הערכתו לפועלו של הארגון במשך שנים וחשיבות קיומו ותרומתו הערכית העצומה. יו״ר ״צוות״ מוטי בר דגן הנרגש ברך את האורחים והביע הערכתו העצומה לאלפי מתנדבות ומתנדבי ״צוות״ על עשייה שאין לה תחליף למען גמלאי צה״ל בתחומי הזכויות, התעסוקה, הבריאות, הטיפול בפרט, ההתנדבות והפעילויות החינוכיות הערכיות שמטביעות חותם חברתי קהילתי ומבטאות את ערכי השליחות והערבות ההדדית, ערכים הניצבים במרכז ובבסיס פועלו של הארגון.

 

גם הנשיא וגם יו״ר ״צוות״ הביעו הערכה ותודה גדולה לבנות ובני הזוג ובני המשפחות של גמלאיות וגמלאי צה״ל, על ההקרבה העצומה והתמיכה האדירה לאורך שנים במהלך השירות על מדים ואחריו.

 


נשיא המדינה יצחק הרצוג מדיע לאירוע מלווה ברעייתו מיכל וביור צוות מוטי בר דגן

 

הרמטכ״ל רב אלוף אביב כוכבי, שנבצר ממנו ברגע האחרון להשתתף בארוע, שיגר ברכה חשובה ומרגשת בווידאו ובמרכזה הבעת הערכה עצומה לגמלאיות וגמלאי צה״ל על תרומתם לביטחון המדינה במשך שנים ארוכות, תרומה שעדיין ניכרת בפעולותיו וביכולותיו של צה״ל גם בעת הזו. הרמטכ״ל הדגיש כי צה״ל בראשותו יוסיף להגן על זכויות גמלאי צה״ל להן הם ראויים ולא יאפשר לשיח מתלהם ולביקורות ממניעים לא רלוונטיים לפגוע בזכויות גמלאי צה״ל ואנשי הקבע.

 

הרכב מיוחד שהוקם במיוחד לערב מרגש זה של הלהקות הצבאיות ביצע שרשרת שירים נפלאה וליווה את הטקס שפתח את הארוע. 17 חברות וחברי ״צוות״ מתנדבות ומתנדבים ותיקים, שפועלם לאורך שנים במסגרת ״צוות״ ראוי לשבח ולהוקרה, זכו במעמד מיוחד זה לקבל את אות ״יקיר צוות״ מידי נשיא הכבוד של ״צוות״ ברוך לוי, יו״ר ״צוות״ מוטי בר דגן וראש אכ"א האלוף יניב עשור. הקהל הרב כיבד אותם במחיאות כפיים סוערות.

 

המשך הערב הועבר לידיו האמונות של עידן רייכל, שיחד עם להקתו ומלוויו ב"פרויקט של עידן רייכל״ העניקו לאלפי החברות והחברים הופעה משובחת ומשמחת.

 

באי הארוע נהנו עם הגעתם מכיבוד עשיר ומגוון בשורה ארוכה של מזנונים באווירה פסטורלית על מדשאות הפארק.

 


אלפי חברי ''צוות'' בלייב פארק ראשון לציון באירוע לציון 60 שנה לארגון

 

תודה גדולה והערכה עצומה לצוות ההיגוי שעמל רבות לתכנון והפקת הארוע המוצלח, למנכ״ל הפורש דן נדיב שניצח על ההכנות יחד עם הסמנכ״ל דרור טוקר, לעובדות ועובדי מזכירות ״צוות״, שנרתמו לילות כימים להצלחת הארוע במסירות ובאחריות שהוכיחו את עצמן. תודה גדולה למנכ״לית "חבר ולסמנכ״ל, תודה למנחה הארוע שמעון חפץ, שהנחה בחן. תודה לאלי פלשניצקי ומוישיק קירן ואנשיהם, על ביצוע מושלם של ארוע מורכב ביותר, תודה לחברות וחברי וידאו ״צוות״, שתעדו את הארוע ואת תוצרי פועלם עוד נראה בהמשך.

 

תודה גדולה לאלפי חברות וחברי ״צוות״ שבאו מרחוק ומקרוב לחגוג יחד.

 

הארוע עמד, בין היתר, ברקע סיום כהונתו הקרוב של מנכ״ל ״צוות״ דן נדיב, לאחר כ-18 שנות עבודה ועשייה אינטנסיביות. רבים מהאורחים, בראשם נשיא המדינה ויו״ר ״צוות״, ניצלו את ההזדמנות החגיגית להודות ולהוקיר במילים חמות במיוחד את דן בנאומיהם. חברות וחברים רבים הביעו תודתם והערכתם לדן במילה טובה ובחיבוקים חמים על תרומתו האדירה ל״צוות״ בארוע הגדול האחרון אותו ניהל.

 

תודה דן ואיחולי הצלחה גדולה למנכ״ל הנכנס, אמיר שוצמן.

 

לוח אירועיםדלג על לוח אירועים

לוח אירועים

עבור לתוכן העמוד