חיפושדלג על חיפוש
נושאים נפוציםדלג על נושאים נפוצים
אזור כפתורי נושאים נפוצים
סוף אזור כפתורי נושאים נפוצים
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

דבר מנכ"ל "צוות" בנושא פסיקת בית המשפט בנוגע לתביעת "צוות" כנגד רשות המסים

10/03/2022

בהמשך לפסיקת בית המשפט בתביעת ״צוות״ כנגד רשות המסים, אנו מבקשים לעדכן כי בימים אלה אנו מנהלים עבודת תיאום ויישור קו מקצועית מול רשות המסים ומול גורמי צה״ל, היועכ״ל ומופ״ת, שתכליתה תרגום הפסיקה להנחיות פעולה הלכה למעשה לאוכלוסיית הגמלאים. במקביל, רשות המסים נערכת לעדכון פקידי השומה בהתאם להנחיות החדשות עד 1.5.22. לאחר תיאום מול כל הגופים המעורבים, נפרסם הנחיות והמלצות מקצועיות מוסמכות, במובן המעשי.

 

נזכיר כי בפסיקת בית הדין נקבע כי ההנחיות יושלמו עד לתאריך 1.5.22, ולכן מומלץ להימנע בשלב זה מלבצע מהלכים יזומים מול רשות המסים ולדחותם עד לאחר 1.5.22.

 

נציין שוב כי מדובר במהלך חשוב ומשמעותי, הישג יוצא דופן, שישפיע בחישוב המיסוי על קבוצה גדולה של גמלאיות וגמלאי צה״ל שלקחו היוון לפני שנת 1997 ואשר הגיעו לגיל פרישה.

 

זהו מהלך שהובל על ידי צוות פעולה בראשותי במשך חודשים ארוכים, שניהל מאבק ארוך וקשה, בליווי מקצועי של היועץ המשפטי של "צוות" עו״ד ברוך אברהמי, עו״ד דרור ורסנו ממשרד עו״ד יגאל ארנון ושות׳, רו״ח דוד כהן, נציגת ״צוות״ במופ״ת רוחמה פור, ורואי חשבון מקצועיים מיוחדים נוספים, שהביאו לתיקון עיוות מתמשך שפגע ברבים מגמלאי צה״ל.

 

אנו מבקשים להזהיר מלקבל החלטות ולבצע פעולות על סמך ״טיפים״ והצעות של מומחים מטעם עצמם המופיעות חדשות לבקרים ברשתות. כל ערוצי השירות והמידע של ״צוות״ ימשיכו לעמוד לרשותכם לקבלת הדרכה וסיוע מוסמך. זכרו, במיסוי, הכול אישי ותלוי במרכיבים אישיים רבים ומשתנים. מה שנכון לאחד לא בוודאות נכון לאחר!

 

מצורף לנוחיותכם בשלב זה מקבץ שאלות ותשובות » במישור המשפטי בלבד, שרוכזו על ידי עו״ד ברוך אברהמי.

 

בהצלחה לכולם!

 

דן נדיב
מנכ"ל "צוות"

לוח אירועיםדלג על לוח אירועים

לוח אירועים

עבור לתוכן העמוד