חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

סניף מודיעין מכבים - רעות, שוהם והסביבה: הרצאה - קטינים פוגעים מינית

מחקרים שנעשו בקרב האוכלוסייה הבוגרת של פוגעים מינית שנשפטו על עבירות מין מגלים כי אחוז נכבד מבין הפוגעים מינית (50%) החלו את ההתנהגות המינית החריגה כבר בגיל ההתבגרות ואף קודם לכן (Abel, 1984, אצל: Perry ו – Orchard 1992). נתונים אלו בנוסף לעלייה בדיווחים של פגיעות מיניות של קטינים בקטינים ובכלל זה התנהגות מינית חריגה של ילדים צעירים מאד, חידדו את ההבנה שהתופעה של ילדים ובני נוער הפוגעים מינית בילדים אחרים היא תופעה קיימת.

 

בישראל מדווח על כמה מאות עברייני מין מתבגרים בכל שנה והמספר נמצא במגמת עלייה.

 

ההרצאה תתמקד בשאלות: מיהם בני הנוער שפוגעים מינית? למה הם פוגעים מינית? האם צריך לטפל בהם או להעניש אותם ובכלל איך מתמודדים עם התופעה?

 

מרצה: דליה בן עמי, עובדת סוציאלית, M.A   אוניברסיטת בן גוריון. בוגרת לימודי פסיכותרפיה באוניברסיטת בר אילן ובוגרת תכנית לימודי  תעודה לטיפול בעברייני מין, מבוגרים ומתבגרים, באוניברסיטת בר אילן.

 

בעבר: עובדת סוציאלית באגף הרווחה בעיריית חולון במשך 18 שנים. כיום: מעריכת מסוכנות על פי חוק של עברייני מין מבוגרים, מטפלת ומעריכת מסוכנות בבני נוער פוגעים מינית בעמותת "עלם". מנהלת את מרכז "ארזים למתבגרים", מרכז לימודי, ייעוצי, טיפולי לבני נוער הכולל גם הדרכות הורים.

 

המחיר : 20 ₪

תאריך 3/03/2015 20:30
מיקום במועדון הסניף
לוח אירועיםדלג על לוח אירועים

לוח אירועים

עבור לתוכן העמוד