חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

סניף מודיעין מכבים-רעות: כאשר מתייבשות הבארות – או: מי יתנני מים?

מאחורי הברזים המצויים בביתנו, בהם אנו משתמשים בטבעיות עשרות פעמים ביום, מצויה מערכת מורכבת מאוד המאפשרת אספקת מים סדירה, בכמות הנדרשת ללא הגבלה וברמת איכות גבוהה מאוד. מערכת זו, כמו כל מערכת מורכבת, חשופה לפגיעה אשר עלולה להביא להפסקה בתפקודה - אירוע בטחוני (מלחמה או פיגוע), אסון טבע כמו רעידת אדמה ותקלות טכניות.

 

מהו משבר מים? כמה חמור זה עלול להיות? האם אנחנו באמת צריכים להיות מוטרדים מקטסטרופה ומתי היא עלולה להתרחש? איך נתמודד עם המצב? מי, איפה ומתי ידאגו לי, ה"אזרח הישראלי הקטן"? מה אני צריך לעשות עכשיו? בקיצור- האם אני יכול "לישון בשקט"?

 

בהרצאה זו נשמע על מקרים שקרו, קצת על מערכות אספקת מים בעולם שקרסו ברגע ובמיוחד על אירועים שקרו בארץ לאחרונה, נתוודע למערך הפתרונות והאמצעים הייחודיים שמציעות הרשויות בישראל בכדי לספק מים לציבור בעת משבר מים,  בדרכים חלופיות, בכל מצב, לצורכי הישרדות.

 

ההרצאה מלווה במצגת.

 

מרצה: אל"מ (מיל.) יהלי עמית, בעל ניסיון רב בהרצאות בתחומי בטחון, מודיעין והיסטוריה צבאית. 

משמש כיועץ ביטחון מים בכיר לתאגידי מים ורשויות מקומיות ובמסגרת תפקידו מכין את התאגידים והרשויות למתן מענה לציבור בעת משבר מים, מלווה אותם בביצוע תרגילים והדרכות לשמירת הכשירות הנדרשת מהם בעת אירוע אמת. עבד ברשות המים ביחידה לביטחון מים ועסק בתחום ברמה הארצית.

 

המחיר : 20 ₪


תאריך 25/06/2014 20:30
מיקום בסניף
לוח אירועיםדלג על לוח אירועים

לוח אירועים

עבור לתוכן העמוד